Kaļķu iela 7, Rīga (3. st.)

67 2222 67

Ceļojumi

Valsts Pilsēta Cena, no

Ziņu izsūtīšana

Piedāvājumi

Valsts Pilsēta Naktis Cena, no
Pieprasīt

Laimē SKI PASS

Andora ir salīdzinoši jauna virsotne slēpošanas ainavā. Tā ir maza slēpošanas pērle, ko ne visi atklājuši, tāpēc kūrortos ir mazāk drūzmas un vairāk relaksējošas atpūtas. Andoras atrašanās starp Franciju un Spāniju redzama arī vietējā kultūrā. Ja viesnīcas iekārtotas gan franču, gan katalāņu stilā, tad ēdienu piedāvājumā lielāku mīlestību bauda katalāņu virtuve. Šī valsts ir pazīstama arī ar plašajām beznodokļu (duty-free) iepirkšanās iespējām, tāpēc šis galamērķis patiks arī neslēpotājiem.

Francijas kūrorti būs vairāk piemēroti tiem, kuri vēlas ceļojuma laikā baudīt izsmalcinātus franču sierus un vīnus, kā arī pēc dienas uz kalna nodoties kādai aktīvai izklaidei. Tieši francūži izdomāja izteicienu Apres Ski, kas ir īpašs apzīmējums slēpošanas kūrortos ar nozīmi „izklaide pēc slēpošanas”. Baseinu, dubļu vannu un masāžu apmeklējums ir īsti franču gaumē.

Uz Itāliju ieteicams doties atpūtniekiem, kuri novērtē itāļu krāšņo kultūru. Liela daļa kūrortu viesnīcu ir saglabājušas tradicionālo kalnu mājiņu izskatu, tomēr iekārtojums gan ir mūsdienīgs. Itālijā noteikti ir vērts ļauties gastronomiskiem priekiem – gardi sieri, tradicionālie vīni un, protams, picas un pastas, taču jo īpaši itāļi lepojas ar savu kafijas kultūru.

Itālija

Bergamo- Itālija

389,00 EUR

Francija- kalnu slēpošana

Ženēva, Francija- kalnu slēpošana

405,00 EUR

Andora - kalnu slēpošana

Andorra, Andora - kalnu slēpošana

499,00 EUR

 

Pieprasīt