Kaļķu iela 7, Rīga (3. st.)

67 2222 67

Ceļojumi

Valsts Pilsēta Cena, no

Ziņu izsūtīšana

Piedāvājumi

Valsts Pilsēta Naktis Cena, no
Pieprasīt

Ziemas atvaļinājums Lanzarotē

Lanzarote – Kanāriju salu melnā pērle

 

Lanzarote ir ceturtā lielākā no Kanāriju salām. Sala pārsteidz un vilina ar neparastajiem dabas skatiem un krāsu kontrastiem. Lava apraka lielu auglīgās zemes daļu un ciematus, bet daļu pārklāja biezs putekļu slānis. Varenie dabas spēki radīja unikālus krāsu kontrastus, kas pārsteidz katru Lanzarotes viesi. Dažas salas vietas atgādina pastaigu pa mēnesi ar tās krāteriem un vulkāniskās izcelsmes alām. Taču Lanzarotē skatam paveras ne tikai nepierasti daudzas melnas klintis, kuras apskalo Atlantiskā okeāna kristāldzidrais ūdens, bet tikai dažus kilometrus tālāk stiepjas garas baltu smilšu pludmales. Pludmales gaida tūristus divpadsmit mēnešus gadā, un vairākām pludmalēm piešķirts Zilā karoga statuss.

Lanzarote ir piemērota tiem, kas vēlas ne tikai mierīgi atpūsties pie zilā okeāna, bet arī gatavi jauniem neparastiem piedzīvojumiem. Sala ir lieliska vieta ģimenes atpūtai un pāriem. Uz salas atrodas daudzas apskates vietas un pieminekļi, vairumu no tiem radījis slavenais Lanzarotes arhitekts Cēzars Manrike (Cesaras Manrique).
Atlantijas vējš rada lieliskus apstākļus ūdens atrakciju cienītājiem. Siltais ūdens aicina peldēt, nirt un snorkelēt, nodarboties ar sērfingu, vindsērfingu, kaitsērfingu un citiem ūdens priekiem. Labvēlīgajā klimatā tūristi visa gada garumā ir iecienījuši makšķerēšanu, pārgājienus un golfa spēli. 

Kanāriju salas

Lanzarote, Kanāriju salas no 679, 00 EUR

  • Lanzarote ir ceturtā lielākā no Kanāriju salām
  • Dažas salas vietas atgādina pastaigu pa mēnesi
  • Pludmales gaida tūristus divpadsmit mēnešus gadā
  • Saule spīd 300 dienas gadā, bet lietus ir reta parādība
  • Lanzarotes vīnu Malvasia no vietējām vīnogām
  • Sala ir lieliska vieta ģimenes atpūtai un pāriem
  • Lieliski apstākļi ūdens atrakciju cienītājiem

 

Pieprasīt